مدیر مالی شرکت گاز استان البرز خبر داد؛ اختصاص بودجه بر اساس عملکرد در سامانه الماس

به گزارش نگاه کرج، یحیی اکبری، مدیر مالی شرکت گاز استان البرز خبر داد؛ اختصاص بودجه بر اساس عملکرد در سامانه الماس مدیر مالی شرکت گاز استان البرز گفت: با اجرایی شدن سیستم بهای تمام شده بر مبنای عملکرد واقعی شرکتی بودجه پیش بینی و اختصاص می یابد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان

کد خبر : 322
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۰
مدیر مالی شرکت گاز استان البرز خبر داد؛  اختصاص بودجه بر اساس عملکرد در سامانه الماس

به گزارش نگاه کرج، یحیی اکبری،
مدیر مالی شرکت گاز استان البرز خبر داد؛

اختصاص بودجه بر اساس عملکرد در سامانه الماس

مدیر مالی شرکت گاز استان البرز گفت: با اجرایی شدن سیستم بهای تمام شده بر مبنای عملکرد واقعی شرکتی بودجه پیش بینی و اختصاص می یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان البرز، محمد پورخائف دوست مدیر مالی این شرکت در جلسه کمیته راهبری استقرار سامانه حسابداری بهای تمام شده و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد (الماس) که در سالن جلسات شرکت گاز استان البرز با حضور مدعوین برگزار شد، اظهار کرد: با به کارگیری این سامانه فرایند پیش بینی و تخصیص بودجه وابسته به عملکرد واقعی شرکتی خواهد شد.

وی ادامه داد: با به کارگیری سامانه الماس عملکرد بیش از گذشته برجسته شده، و یکی از شاخص های ارزیابی شرکت خروجی این سامانه خواهد بود و به عبارتی شرکت های گاز استانی توسط این شاخص با یکدیگر مقایسه می شوند.

مدیر مالی شرکت گاز استان البرز مطرح کرد: در هر مدیریت برای اجرای جزئیات این سامانه به یک رابط نیاز است تا او سنجه ها را شناسایی و پایش کرده و هر واحد باید یک مرجع اطلاعاتی برای آنالیز و هماهنگی داشته باشد.

پورخائف دوست ادامه داد: رابط مالی در بخش های مختلف باید به تمام جزئیات آن بخش مسلط و اشراف داشته باشد تا بتواند به راحتی اطلاعات مالی را آنالیز کرده و برای آن بخش یا واحد درخواست بودجه دهد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از معرفی رابط ها کارگروه مرتبط تشکیل شده و کلاس های آموزشی برای رابطان برگزار می شود تا آنان با مکانیسم های کاری در این حوزه آشنا شوند.

مدیر مالی شرکت گاز استان البرز بیان کرد: در این سال ها این شرکت جزء پیشروها بوده است و بنا داریم با ارائه آموزش های لازم این روند مستمر باشد.

در ادامه مدعوین در این جلسه نظرات خود را بیان کردند و کارشناسان حوزه مالی نیز فراخور پرسش ها و ارائه نظرات پاسخ دادند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.