منصوره خرمی وایقان

جواد چپرد ار؛ دست فروشی معابر باید ساماندهی شود

جواد چپرد ار؛ دست فروشی معابر باید ساماندهی شود رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای ساماندهی دست فروشی در سطح معابر شهر باید همه ابعاد آن که مشمول وجوه اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیتی می شود حتماً مد نظر باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی

کد خبر : 2342
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴
جواد چپرد ار؛ دست فروشی معابر باید ساماندهی شود

جواد چپرد ار؛
دست فروشی معابر باید ساماندهی شود

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای ساماندهی دست فروشی در سطح معابر شهر باید همه ابعاد آن که مشمول وجوه اجتماعی، فرهنگی و حتی امنیتی می شود حتماً مد نظر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، جواد چپرد ار در کمیسیون تلفیق شورای شهر در بررسی بودجه پیشنهادی سال 1403 شهرداری در خصوص ساماندهی دستفروشان اظهارداشت: هرگونه اتخاذ تصمیم در این حوزه چون در معیشت بخشی از خانواده ها موثر است از اهمیت بسیاری نیز برخوردار است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: حذف درآمد معیشتی و منابع اقتصادی سالم ناشی از دست فروشی سیاست ما در شورای اسلامی شهر نیست.

????در مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر با مطالعه کلان شهر ها برای ساماندهی پدیده دست فروشی برنامه و سیاست مدون اتخاذ نموده ایم که باید با اهتمام مشترک مدیریت شهری،مرکز پژوهش و کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری به تدوین برنامه مشترک و اقدامات عملیاتی برسیم.

چپردار بیان کرد: در این جلسه پیشنهاد ساماندهی دست فروشان در ردیف بودجه ۱۴۰۳ به تصویب رسید و معاونت محیط زیست و خدمات شهری موظف به طرح، برنامه و اقدام در این حوزه گردید.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: ما در مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر با مطالعه کلان شهر ها برای ساماندهی پدیده دست فروشی برنامه و سیاست مدون اتخاذ نموده ایم که باید با اهتمام مشترک مدیریت شهری،مرکز پژوهش و کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری به تدوین برنامه مشترک و اقدامات عملیاتی برسیم.

????همان اندازه که در معیشت مردم مسئولیت داریم می بایست از آثار نابه سامانی این پدیده در ترافیک،معابر،سیما و منظر شهری نیز جلوگیری نماییم.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری باید از پتانسیل جاری،حقوق شهروندی و مطالبات مردم در ساماندهی دست فروشی ها استفاده نماید و در عوض حذف به تمرکز،نظارت و تحقق برنامه بیاندیشد.

????چپردار بیان کرد: در این جلسه پیشنهاد ساماندهی دست فروشان در ردیف بودجه ۱۴۰۳ به تصویب رسید و معاونت محیط زیست و خدمات شهری موظف به طرح، برنامه و اقدام در این حوزه گردید.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر کرج؛ همان اندازه که ما در معیشت مردم مسئولیت داریم می بایست از آثار نابه سامانی این پدیده در ترافیک،معابر،سیما و منظر شهری نیز جلوگیری نماییم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.